Takové malé desatero pro začátek....


1. Pokud možno měj sebou paličky všude, nikdy nevíš, kde si budeš moci zacvičit.


2. Jestli jezdíš hrát, měj s sebou více než 2 páry paliček. Strukturu dřeva paliček nikdy nejde rozpoznat, zda jede o vadný materiál či nikoliv.


3. Na koncerty do míst, kde to neznáš si ber s sebou vždy koberec pod bicí soupravu, protože některá podia mají kluzské podlahy....


4. Vždy vyžaduj přesný popis místa a časový rozvrh v místě kde hraješ, protože jsi jediný komu postavit a zbalit nástroj trvá nejdéle (déšť, sníh, vítr, časový pres apod.).

5. Minimálně jednou ročně udělej celkovou generálku bicí soupravy, tzn. rozebrat to do posledního šroubu, vyčistit, vyleštit, umýt, namazat, dotáhnout apod....Díky této generálce se životnost tvého nástroje značně prodlouží.

6. Pokud je to technicky a časově možné, hraj vždy na svůj nástroj, protože svůj nástroj je svůj nástroj.


7. Jestli chceš být dobrý bubeník, tak se zakousni, překonej se, přemluv se, vydrž to a CVIČ !!


8. Kdyby jsi měl na stavbu nástroje nebo na nošení nástroje techniky, pořád je kontroluj jak s tím zacházejí, protože později ti škodu většinou nikdo nezaplatí.


9. Když budeš kupovat nový nástroj, nebo jen nějaký nový díl, vždy je lepší poradit se s někým zkušenějším.


10. Znaž se být vždy přesný. A to, jak ve hře na bicí nástroje, tak i v docházce na schůzky apod., protože přesnost o tobě už hodně napoví.......  

 


Aktuality

Nabízím servis pro bicí nástroje:

 

Kompletní demontáž, montáž, čištění, seřizování, ladění, vše podle přání zákazníka. Milí kolegové, neváhejte mě kontaktovat pro více informací. Všechny služby v co nejkratším možném čase. 

 

Užitečné odkazy

Replica Bvlgari Jewelry
Copyright © Pavel Martínek 2009, Vytvořil: EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS